Elektrikár – Nemecko

Zamestnanec, Živnostník SZČO
Nemecko

Požiadavky na pracovné miesto ELEKTRIKÁR

Náplň práce:

Elektrotechnické montážne práce v Nemecku na rôznych stavbách, alebo v priemyselných halách podľa plánovej dokumentácie a požiadaviek zákazníka:

-ťahanie káblov
– montáž káblových kanálov
– montáž osvetlenia
– osádzanie dóz, zásuviek, vypínačov
– kompletizovanie elektroinštalácie
– slaboprúd
– zapájanie rozvádzačov
– merania a dokumentácia

Pracovný čas: pracuje sa 5-6 dní v týždni (50-60h/týždeň)

Čo ponúkame

PRÁCA NA ŽIVNOSŤ v stabilnej, úspešnej, rýchlo rastúcej firme. (pri dlhodobej spolupráci je možnosť pracovať na pracovnú zmluvu)
– hodinová mzda 21-24,- Eur/hod. (Mzda v závislosti od skúsenosti a jazykových znalostí)
– ubytovanie zabezpečené a zúčtované za rovnaké časové obdobie
– práca na turnusy (3/1, alebo podľa dohody)
– fakturácia každé 2 týždne
– slovenský hovoriaci majstri a stavbyvedúci.
– dlhodobá spolupráca a celoročne zákazky pre živnostníkov,
– pomoc pri vybavovaní administratívnych záležitosti pri práci v Nemecku, výkazy, fakturácia, dane, poistenie, freistellung, ubytovanie, atď.

Čo očakávame

– pozitívny vzťah k elektrotechnike, platná vyhláška – min. §21
– spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, seriózny prístup k práci
– ochota cestovať, flexibilita (vodičský preukaz skupiny B výhodou)
– prax v danom obore
– dostatočná znalosť nemeckého jazyka – B1 (ak sa jedná o partiu, tak aspoň jeden z partie musí vedieť NJ)

Miesto práce: Nemecko

Stručná charakteristika spoločnosti:
MS Gruppe, s.r.o. je spoločnosť zameraná na nábor a výber personálu pre prácu v zahraničí so sídlom na Slovensku. Sme divízia zameraná na vysielanie zamestnancov, živnostníkov a subdodávateľov pre realizovanie vlastných zákaziek v rámci skupiny MS GROUP®.

Termín nástupu: dohodou

Životopis môžete poslať na uvedený email.
V prípade ďalších otázok nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: l.hrubec@msgroup-gmbh.eu, alebo telefonicky na čísle: +421 903 768 163.

Pre oboznámenie sa s Podmienkami ochrany osobných údajov firmy MS Gruppe, s.r.o. kliknite na: Podmienky ochrany osobných údajov

Detaily práce

Kategória práceElektrikár

Uchádzať sa online

V prípade záujmu vyplňte formulár a odošlite životopis